kredyt-expert

biuro

Katarzyna Wiśniewska

Usługami finansowymi zajmuje się od ponad 18-stu lat a w tym czasie pośredniczyłam i wynegocjowałam dla swoich klientów setki kredytów.
Każdym klientem zajmuję się od początku do końca, nie deleguję zadań na asystentów itp., dzięki czemu doskonale znam każda transakcję i czuwam nad całym procesem do jego zakończenia. Służę pomocą również w kwestiach posprzedażowych.
Rozpoczęłam swoją pracę na rynku finansowym od doradztwa kredytowego, w biurze kredytowym GE MONEY BANKU w 2003 roku , następnie w placówkach bankowych na stanowiskach kierowniczych w BANKU BPH oraz ALIOR BANKU a obecnie działam jako całkowicie niezależny ekspert kredytowy, nie powiązany z żadną instytucja bankową.
Współpracuję ze wszystkimi wiodącymi bankami i dzięki temu doskonale wiem, w którym banku możesz aktualnie dostać najlepszy kredyt i jak wynegocjować dla swoich klientów świetne warunki.
Dla Ciebie pracuję zupełnie bezpłatnie (prowizje wypłacane są nam przez instytucje finansowe po zrealizowaniu kredytu). Lata doświadczenia w finansach, setki prowadzonych spraw, różnorodność klientów oraz możliwość współpracy z wiodącymi bankami sprawiają, że jako ekspert Finansowy mogę profesjonalnie zająć się Państwa kredytem tak aby zakup mieszkania, samochodu czy realizacja innych marzeń były szybkie i przyjemne a przede wszystkim możliwe.
Pracując w Banku BPH zdobyłam wiele wyróżnień w ogólnopolskim rankingu banku za swoje osiągnięcia w pracy, stale się rozwijałam uczestnicząc w wielu szkoleniach podnoszących kwalifikacje. Moją pomoc i zaangażowanie docenili również klienci polecając mnie swoim znajomym jako rzetelnego doradcę kredytowego. W 2018 roku zamieniłam pracę na stanowisku Kierownik Placówki Alior Banku na pracę niezależnego eksperta kredytowego i rozszerzyłam współpracę ze wszystkimi wiodącymi bankami, tak aby jeszcze lepiej móc wspierać klientów w procesie pozyskania kredytów.
tel. 577-800-057

Ewa Mazonik

W dziedzinie kredytów gotówkowych oraz pożyczek pozabankowych działam z wysoka skutecznością. Jetem studentką w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie, kierunku Finanse i Rachunkowość – mam więc solidne podstawy teoretyczne aby zajmować się finansami wymagającymi szerokiej wiedzy i doświadczenia.
Specjalizuję się w pożyczkach pozabankowych, znam dobrze rynek finansów. W IV kwartale 2021 roku udało mi się osiągnąć najlepszy wynik sprzedażowy w zespole- działam więc z wysoką skutecznością. Lubię kontakt z ludźmi i bardzo mobilizująco działają na mnie polecenia zadowolonych klientów. Oferuję kompleksowe wsparcie w całym procesie kredytowym na każdym etapie. .
tel. 535-800-051

Paulina Dudzińska

W sektorze ubezpieczeń pracuję od 2012 roku, dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami, nie tylko ubezpieczeniowymi, pomagam klientom kompleksowo zabezpieczać swoje mienie.   Bogata gama produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania indywidualnie do potrzeb naszego Klienta. Specjalizuję się w ubezpieczeniach komunikacyjnych OC/AC, turystycznych, ubezpieczeniach na życie oraz mieszkań i domów.
Moim nadrzędnym celem jest zadowolenie klientów- staram się więc aby zawsze wybrane przez klienta ubezpieczenie spełniało oczekiwania.
Zapewniam,że moi klienci otrzymują wsparcie w każdej sytuacji oraz ubezpieczenie o szerokim zakresie przy jednoczesnym utrzymaniu preferencyjnej składki.
tel. 535-800-051

Sylwia Gieroba

W Firmie Kredyt Expert jestem odpowiedzialna za przyjmowanie wpłat oraz obrót gotówki. Prowadzę Punkt Kasowy Opłat aby nasi klienci mogli wygodnie opłacać raty kredytów, pożyczek i ubezpieczeń oraz dokonywać u nas innych swoich płatności każdego dnia.